Kviečiame apsilankyti ir apžiūrėti gyvai!

 

Naujojoje Šventosios dalyje įsikūrusi gyvenvietė „Naujasis pajūris“ užburia ramybe, saugumu ir žaliuojančia aplinka. Ilgametę patirtį turinti „Medeinės parkai” komanda pajūrio projekte sodino pušis. Užaugti tokio dydžio medžiams reikėtų 20 metų. Į pagalbą pasitelkus profesionalią komandą bei techniką, tą padaryti pavyko per kelias savaites.

 

 

Pušys skandinaviško stiliaus projekte sukurė privatumą, jaukumą ir grožį. Medžių gausa atskleidė dar vieną „Naujojo pajūrio” privalumą. Dabar gyventojai savo individualiuose kiemeliuose klausysis ne tik jūros ošimo, bet ir mėgausis pušyno teikiamais malonumais. Kviečiame apsilankyti projekte ir apžiūrėti gyvai!

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Geriausiai parduodamas projektas Šventojoje

 

 

 

Kviečiame registruotis susitikimui į Atvirų durų dienas bei apžiūrėti paskutinius pastatytus 8 kotedžus su skirtingais apdailos lygiais.