Išperkamoji nuoma

Individualus namas su privačiu kiemeliu be pabrangimo

900 € / mėn.

Norintiems daugiau erdvės ir patogumo, siūlome 72 kv.m privačius, jau pastatytus namus. Namai nuomojami su atlikta pilna apdaila, virtuvės baldais ir įrengta terasa. Nemokamai gausite dvi parkavimo vietas bei individualią saulės elektrinę ant stogo, kurios generuojama elektros energija užtikrins mažesnes namo išlaikymo išlaidas. Namai nuomojami sutartam laikotarpiui už rinkos nuomos kainą be jokio pabrangimo.

Kotedžas su privačiu kiemeliu be pabrangimo

800 € / mėn.

Patogiai išplanuoti 63 kv.m, dviejų aukštų kotedžai su privačia, nesiribojančia su kaimynais, terasa. Kotedžai nuomojami su atlikta pilna apdaila, virtuvės baldais bei įrengta terasa. Nemokamai gausite dvi parkavimo vietas ir individualią saulės elektrinę ant stogo, kurios generuojama elektros energija garantuos mažesnes kotedžo išlaikymo išlaidas. Kotedžai nuomojami sutartam laikotarpiui be jokio pabrangimo.

Dažniausiai užduodami klausimai

Tai galimybė įsigyti norimą būstą ir jame gyventi, neturint sukaupus pradinio įnašo, kurio reikalauja bankai. Mokant reguliaras fiksuotas nuomos įmokas, jos kaupiasi pradiniam įnašui padengti.

Esame lankstūs ir išperkamosios nuomos trukmę deriname individualiai su kiekvienu pirkėju. Jei Jums trūksta tik dalies pradinio įnašo, nuomos laikotarpis gali būti trumpesnis, tol, kol sukaupsite trūkstamą sumą. Jei išperkamosios nuomos principu norite sukaupti visą 15% pradinį įnašą, nuomos laikotarpis gali siekti 36 mėn.

Dažniausiai išperkamosios nuomos pasiūlymai yra su 3-5% pabrangimu. „Naujajame pajūryje” pabrangimo netaikome, visa sumą, kurią sumokate mėnesinėmis įmokomis, yra kaupiama pradiniam įnašui padengti.

Tokius atveju derinama individualiai, susisiekite su mumis ir aptarsime sąlygas.

Rekomenduojame prieš pasirašant išperkamosios nuomos sutartį, pasidomėti galimybėmis gauti būsto finansavimo paskolą. Jei praėjus sutarties laikotarpiui, būsto finansavimo paskolos negaunate, sumokėtos įmokos užskaitomos kaip nuomos mokestis. 

Mūsų siūlomos mėnesinės nuomos įmokos atitinka dabartines rinkos nuomos kainas, todėl mėnesinės įrengtų būstų nuomos įmokos nemažinamos.

Galite rinktis 72 kv.m namą su pilna apdaila, virtuvės baldais ir įrengta terasa arba 63 kv.m kotedžą su pilna apdaila, virtuvės baldais ir įrengta terasa.

2023 m. geriausiai parduodamas projektas Šventojoje

Kviečiame apžiūrėti jau pastatytus namus ir kotedžus. Visi būstai turi po 2 nemokamas parkavimo vietas, nuosavą žemės sklypą su įrengta terasa ir individualią saulės elektrinę. 

    IMG_8735+
    Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

    Išperkamoji nuoma

    be pabrangimo

    Siūlome išskirtines sąlygas įsigyti įrengtą namą arba kotedžą! Užsiregistruokite ir suteiksime daugiau informacijos apie projekto išperkamosios nuomos pasiūlymus.