Puiki galimybė investuoti siekiantiems pabėgti nuo infliacijos - jau pastatyti namai ir kotedžai

Situacija Šventosios NT rinkoje

• Palangos ir Šventosios rinkoje per 2021 antrąjį pusmetį fiksuota beveik 400 būsto vienetų pardavimų. 

 

• Pastebima tendencija, kad būstas pajūryje įsigyjamas tiek turėti vietą poilsiui ar darbui nuotoliniu būdu, tiek investuoti augančioje rinkoje. Kartutai lėmė ir spartų NT objektų pajūryje kainų kilimą.

 

• Prognozuojama, kad artimiausiu metu pajūryje didžiausiu kainų kilimu išsiskirs Šventoji. Jau dabar šiame mieste parduodamu būstų vidutinė kaina už kvadratą siekia iki 3800 eur.

 

• Nors plėtra Šventojoje šiuo metu itin sparti, tačiau jau pastatytų namų asortimentas yra mažas. Klientai norintys atostogauti šią vasarą turi mažai pasirinkimo.

 

• Šventosios infrastruktūrą planuojama dar labiau pritaikyti ne tik atostogautojams, tačiau ir planuojantiems gyventi nuolat –prie jau esančių pėsčiųjų alėjų, dviračių takų, laisvalaikio ir poilsio kokybiškų ir prabangių erdvių prisidės ir artimiausiu metu Šventojoje įsikursiančios naujos parduotuvės, maitinimo įstaigos ir kiti smulkūs verslai.

 

• Tokie pokyčiai ne tik ženkliai prisidės prie Šventosios populiarumo, bet ir padarys įtaką kainų augimui.

 

• Vienas iš didžiausių Šventosios plėtros planų –40 mln. investicija į Šventosios jūrų uostą, kuris pritrauks daugiau kito segmento poilsiautojų, pagyvins šio kurorto gyvenimą bei prisidės prie vietinio, o ateityje ir tarptautinio turizmo skatinimo.

Šventosios miesto infrastruktūra sparčiai plečiasi, o prie jos plėtros prisideda ir projektas „Naujasis Pajūris“. Nauja, 68 namų ir kotedžų privati gyvenvietė, vystoma 3,5 ha plote. Tai pirmasis „žaliosios“ energijos projektas pajūryje.

 

Būstų kvadratūra varijuoja nuo 63,5 iki 72 m2. Išplanavimas racionalus, numatant 2-3 miegamuosius, su galimybe įrengti darbui skirtą erdvę arba atskirą kabinetą, nuotoliniu arba mišriu būdu dirbantiems žmonėms, kurie tuo pačiu metu nori mėgautis ir pajūrio gamta. Kiekvienas būstas turi savo privatų kiemą ir individualią terasą. 

Privalumai

ŽALIOJI ENERGIJA

Kiekvienas kotedžas arba namas ant stogo turi individualią saulės elektrinę, kuri aprūpina gyventojus tvaria elektros energija. Saulės jėgainė elektros energijos išlaidas Jums gali sumažinti iki 1700 eurų per metus!

DOVANA – Parkavimo vieta

Perkant būstą Jums NEMOKAMAI suteikiama prie Jūsų namų esanti parkavimovieta. Gyvenvietės teritorija sukurta saugant Jūsų privatumą.

ŽALIA, PRIVATI TERITORIJA

Net 82% projekto teritorijos apželdinta pajūrio augalija. Planuojama užsodinti virš 4000 tujų ir pušų. Gyvenvietėje numatyti pėsčiųjų ir dviračių takai, visa teritorija aptverta tvora ir jau dabar stebima vaizdo kameromis. 

KOTEDŽAI IR NAMAI – JAU ŠIĄ VASARĄ

Klientai jau dabar gali rinktis būstus, kurie yra įrengti su daline, pilna apdaila ar net su virtuve bei buitine technika. Tokius namus įsigiję klientai galės mėgautis atostogomis pajūryje jau šį pavasarį. Tai išskirtinis pasiūlymas visoje pajūrio NT rinkoje, naujai statomuose projektuose.

svetaine

Kodėl verta rinktis Naująjį pajūrį?

Namai jau pastatyti;

Konkurencinga kaina;

Prognozuojamas kainų kilimas;

Parkavimo vieta – DOVANŲ;

Investicijos į projektą;

Šventosios plėtra;

Galimybė įsigyti jau įrengtą būstą;

Uždaros gyvenvietės infrastruktūra;

10 min iki Ošupio tako;

Terasoje girdimas jūros ošimas;

Privatūs apželdinti kiemeliai;

Saulės elektrinė;

Draugiška bendruomenė, saugi kaiminystė;

Privačios indvidualios maumedžio terasos;

Trys padailos pasirinkimai (dalinė apdaila, pilna apdaila, pilna apdaila su baldais).

Kodėl verta investuoti dabar?

▪️ Infliacija

 

▪️ Konkurencinga kaina

 

▪️ Šventosios plėtra

 

▪️ NT kainų kilimas

 

▪️ Lanksčios įsigijimo sąlygos

 

▪️ Ribotas projektų kiekis pajūryje

Norite įsigyti jau pastatytą būstą prie jūros?

Jūra kvepiantys linkėjimai…

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Geriausiai parduodamas projektas Šventojoje

 

 

 

Kviečiame registruotis susitikimui į Atvirų durų dienas bei apžiūrėti paskutinius pastatytus 8 kotedžus su skirtingais apdailos lygiais.