Naujas NT projektas Šventojoje – pasiūlė būstą, idealiai pritaikytą ir šeimoms, ir investicijai pajūryje

Svajojate apie atostogas prie jūros ištisus metus? Dabar geriausias metas išpildyti savo svajonę! Naujas NT projektas Šventojoje ,,Naujasis Pajūris” siūlo būstą, idealiai pritaikytą ir šeimoms, ir investicijai pajūryje.

 

Šventoji atgimsta ne tik dėl infrastruktūros plėtros, planuojamų įkurti naujų parduotuvių bei smulkių verslų, tačiau ir būsto pasirinkimu, tad dabar palankus metas investuoti į antrąjį būstą, nes kainos Šventojoje augs.  

 
Kviečiame skaityti portalo 15 min straipsnį, plačiau susipažinti su projekto privalumais, o norintiems jau šią vasarą praleisti lietuviškame pajūryje – dabar tinkamiausias metas priimti sprendimą!

Jūra kvepiantys linkėjimai…

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Geriausiai parduodamas projektas Šventojoje

 

 

 

Kviečiame registruotis susitikimui į Atvirų durų dienas bei apžiūrėti paskutinius pastatytus 8 kotedžus su skirtingais apdailos lygiais.