Šventojoje kyla pirmoji inovatyvi, žaliosios koncepcijos gyvenvietė investicijos siekia daugiau nei 7 mln. eurų.

 
Šventosios miesto infrastruktūra sparčiai keičiasi. Netrukus jį papildys naujas, Skandinaviškos urbanistikos projektas. Planuojama, kad Elijos gatvėje, 3,5 hektarų plote vystoma nauja 68 namų ir kotedžų gyvenvietė ,,Naujasis pajūris“, taps pirmuoju ,,žaliosios“ energijos projektu pajūryje, kuriame bus realizuota didžiuosiuose miestuose taikoma NT projektų praktika.
 

Elijos gatvėje, UAB ,,Alite Bona“, kartu su gen. rangovu ,,SV statyba“, vysto naują namų ir kotedžų gyvenvietę, kurios pabaiga planuojama artėjančią vasarą, o investicijos siekia 7 260 000 eurų.

20-ties metų patirtį turintys projekto vystytojai akcentuoja, kad Vilniuje privačių gyvenviečių koncepcija yra populiariausia, jas ypač vertina gyventojai, ieškantys modernios infrastruktūros, patogumo, draugiškos bendruomenės. Naujasis Šventosios projektas suformuotas vadovaujantis sėkmingų, jau savo gyventojus suradusių, sostinės projektų istorijomis. 
 
Nors gali atrodyti, kad tokios koncepcijos projektą vystyti Šventojoje yra drąsus sprendimas, projekto atstovų teigimu, tai gerai apgalvota strategija. ,,Įvertinome Šventosios perspektyvą. Artimiausiu metu vyks infrastruktūros pokyčiai bei investicijos į NT plėtrą. Argumentas, kodėl pasirinkome šį kurortą tokiam projektui, itin svarus – puiki infrastruktūra, net 3,5 hektaro plotas, kuriame galime įgyvendinti pagrindinį planą – pritaikyti aplinką antrojo būsto ar poilsio vietą aktyviems, poilsio ir kokybės ieškantiems uždaroje ir privačioje gyvenvietėje žmonėms“, komentavo projekto vystytojas „Alite Bona“ direktorius Zbygnevas Dudinskis.
 
Privačioje gyvenvietės teritorijoje suplanuoti 34 namai ir 34 kotedžai, apimantys 4572 kv. m. parduodamo ploto. Būstų kvadratūra varijuoja nuo 63 iki 79 kv. m. Išplanavimas racionalus, numatant 2-3 miegamuosius, su galimybe įrengti darbui skirtą erdve arba atskirą kabinetą vietoj kelių miegamųjų, nuotoliniu arba mišriu būdu dirbantiems žmonėms, kurie tuo pačiu metu nori mėgautis ir pajūrio gamta. Kiekvienas būstas turi savo privatų kiemą su terasa.
 

Daugiau skaitykite 15 min portalo straipsnyje. 

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Geriausiai parduodamas projektas Šventojoje

 

 

 

Kviečiame registruotis susitikimui į Atvirų durų dienas bei apžiūrėti paskutinius pastatytus 8 kotedžus su skirtingais apdailos lygiais.