Natūrali gamtos dovana Jūsų namams –
saulės teikiama elektros energija

Naujasis pajūris“– tai moderni bendruomenė, kurioje pagalvota apie viską: nuo šiuolaikinių sprendimų iki ekologijos. Kviečiame prisijungti prie mūsų gamtą mėgstančios ir vertinančios bendruomenės. Įrengtos individualios saulės jėgainės naudoja natūralią ir tvarią gamtos energiją, todėl projektas pasižymi ypač mažomis išlaikymo sąnaudomis. Skaičiuojama, kad saulės jėgainė ant stogo elektros energijos išlaidas gyventojams sumažina net 70 proc. arba iki 1100 eurų per metus!
laukai

Prie jūsų būsimų namų puoselėjimo įrengiant saulės jėgaines prisideda didelę patirtį turintis projekto partneris, didžiausias ir vienas žaliausių elektros gamintojų Baltijos šalyse – ,,Elektrum“.

Saulė tai gyvybė, energija, šviesa, pozityvumas – tai, kuo norime, kad spinduliuotų „Naujojo pajūrio“ gyvenvietės bendruomenė ir jų namai, todėl pirmiesiems, įsigijusiems būstą ,,Naujojo pajūrio“ projekte, dovanojame individualią saulės jėgainę, kurios vertė net 5000 eurų!

Kokie pagrindiniai saulės jėgainės privalumai?

Pirmuosius žingsnius žaliosios energijos link ženkime kartu. Prisijunkite prie mūsų bendruomenės ir džiaukitės naujaisiais namai pajūryje jau šiemet.

Ypatingi pasiūlymai

Kotedžai ir namai „Naujajame pajūryje“ išsiskiria ne tik atsinaujinančia energija, bet ir skandinaviška estetika, pajūrio gamta bei privačiais kiemeliais su terasa. Registruokitės ir sužinokite daugiau apie mūsų spec.pasiūlymus.

  Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

  Geriausiai parduodamas projektas Šventojoje

   

   

   

  Kviečiame registruotis susitikimui į Atvirų durų dienas bei apžiūrėti paskutinius pastatytus 8 kotedžus su skirtingais apdailos lygiais.