Natūrali gamtos dovana Jūsų namams –
saulės teikiama elektros energija

Naujasis pajūris“– tai moderni bendruomenė, kurioje pagalvota apie viską: nuo šiuolaikinių sprendimų iki ekologijos. Kviečiame prisijungti prie mūsų gamtą mėgstančios ir vertinančios bendruomenės. Įrengtos individualios saulės jėgainės naudoja natūralią ir tvarią gamtos energiją, todėl projektas pasižymi ypač mažomis išlaikymo sąnaudomis. Skaičiuojama, kad saulės jėgainė ant stogo elektros energijos išlaidas gyventojams sumažina net 70 proc. arba iki 1100 eurų per metus!
laukai

Prie jūsų būsimų namų puoselėjimo įrengiant saulės jėgaines prisideda didelę patirtį turintis projekto partneris, didžiausias ir vienas žaliausių elektros gamintojų Baltijos šalyse – ,,Elektrum“.

Saulė – tai gyvybė, energija, šviesa, pozityvumas. Tai, kuo norime, kad spinduliuotų „Naujojo pajūrio“ gyvenvietės bendruomenė, todėl visiems, įsigijusiems būstą ,,Naujojo pajūrio“ projekte, dovanojame individualią saulės jėgainę, kurios vertė net 5000 eurų!

Kokie pagrindiniai saulės jėgainės privalumai?

Pirmuosius žingsnius žaliosios energijos link ženkime kartu. Prisijunkite prie mūsų bendruomenės ir džiaukitės naujaisiais namai pajūryje jau šiemet.

2023 m. geriausiai parduodamas projektas Šventojoje

Kviečiame apžiūrėti jau pastatytus namus ir kotedžus.  

Visi būstai turi po 2 nemokamas parkavimo vietas, nuosavą žemės sklypą su įrengta terasa ir individualią saulės elektrinę. 

  Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

  Atvirų durų dienos

  ir 5% nuolaida

   

   

   

  Spalio 1 ir 7 d. skelbiame atvirų durų dienas. Išsirinkus būstą šiomis dienomis, padovanosime net 5% nuolaidą! Registracija privaloma.