Privalumai

Gyvenvietė, mylintiems gamtą ir Baltijos jūrą

Išvystyta infrastruktūra

„Naujojo pajūrio“ gyvenvietės vystytojas rūpinasi ne tik namų statyba, tačiau ir jaukia, pasivaikščiojimui bei laisvalaikiui pritaikyta, lauko infrastruktūra – nuo gyvenvietės apšvietimo, teritorijos apželdinimo iki dviračių takų.

 

Draugiška kaimynystė ne mažiau svarbi nei kokybiška statyba. Šventosios dalyje, kur įsikūręs „Naujasis pajūris“, gyvena ypač draugiška, tvirta ir kūrybiška bendruomenė. Mūsų skandinaviško stiliaus projektas ypač patrauklus ieškantiems ramybės, saugumo, mylintiems gamtą žmonėms. 

Dėmesys „žaliajai“ energijai

Mūsų projekto koncepcija – viskas apgalvota iki detalių, todėl esame pirmoji inovatyvi, „žaliosios“ energijos gyvenvietė pajūryje. 
 
Kiekvienas kotedžas arba namas ant stogo turi individualią saulės elektrinę, kuri aprūpina gyventojus tvaria elektros energija. Patraukli lokacija bei išskirtiniai, inovatyvūs sprendimai nereiškia itin aukštų kainų. Priešingai, „Naujojo pajūrio“ kainos – labai konkurencingos – nuo 2184 Eur už kv. m.
 
Saulės jėgainė sumažina elektros energijos išlaidas net iki 70 proc. Pirmuosius žingsnius žaliosios energijos link ženkime kartu. Norite prisijungti prie mūsų bendruomenės ir džiaugtis naujaisiais namais pajūryje jau šiemet? Pasikalbėkime!

Investicija į būstą prie jūros

Reaguodami į poreikį investuoti pasiūlėme papildomą paslaugą su pridėtinėmis vertėmis. Dalis klientų nori apsaugoti pinigus ir investuoti į būstą, tad pasiūlėme ilgalaikės nuomos paslaugą, kai patys įsipareigojame atvesti klientą su metine nuomos sutartimi, kuri pasirašoma su būsto savininku, o grąžos už nuomą generuojama (metinė) suma yra nuo 10 tūkstančių eurų.

 

Jau startavome pristatydami naują paslaugą ir matome augantį susidomėjimą, nes parduodame verslo modelį, generuojantį pajamas iš karto.

 

namas

Šventosios perspektyvos

Šiandien Šventąją labiausiai vertina šeimos bei ramybės ieškantys poilsiautojai. Šiame kurorte vis daugiau dėmesio skiriama infrastruktūros plėtrai ir naujoms idėjoms.

 

Palangos ir Šventosios rinkoje per 2021 antrąjį pusmetį fiksuota beveik 400 būsto vienetų pardavimų. Prognozuojama, kad pajūryje artimiausiu metu didžiausiu kainų kilimu išsiskirs  būtent Šventoji. Jau dabar šiame mieste parduodamų būstų vidutinė kaina už kvadratinį metrą siekia iki 3800 eur.

 

Vienas didžiausių Šventosios plėtros planų – 40 mln. eurų investicija į Šventosios jūrų uostą. Tikimasi, kad vystomas uostas suteiks kurortui papildomą prieskonį, perspektyvą plėtrai, prisidės prie vietinio, o ateityje ir tarptautinio turizmo skatinimo ir augins būsto vertę. 

Ypatingi pasiūlymai

Įsigykite būstą Šventosios pajūryje jau dabar!
„Naujajame pajūryje“ jūsų laukia pastatyti kotedžai su daline apdaila nuo 108 900 eur, su daline plius apdaila nuo 139 500 eur, su pilna apdaila nuo 159 850 eur. Taip pat kviečiame įsigyti būstus su įrengta virtuve, buitine technika ir baldais. Dėl ypatingų pasiūlymų susisiekite su mumis.

    Šiuo projektu jau susidomėjo 408 žmonės

    Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

    Įsikurkite iškart

    Specialus pasiūlymas jau pastatytiems kotedžams Šventojoje! 🏡 Visuose būstuose yra du miegamieji ir san. mazgai, svetainė ir erdvė darbui. Susisiekite dėl daugiau detalių: