Privalumai

Gyvenvietė, mylintiems gamtą ir Baltijos jūrą

Išvystyta infrastruktūra

„Naujojo pajūrio“ gyvenvietės vystytojas rūpinasi ne tik namų statyba, tačiau ir jaukia, pasivaikščiojimui bei laisvalaikiui pritaikyta, lauko infrastruktūra – nuo gyvenvietės apšvietimo, teritorijos apželdinimo iki dviračių takų.

 

Draugiška kaimynystė ne mažiau svarbi nei kokybiška statyba. Šventosios dalyje, kur įsikūręs „Naujasis pajūris“, gyvena ypač draugiška, tvirta ir kūrybiška bendruomenė. Mūsų skandinaviško stiliaus projektas ypač patrauklus ieškantiems ramybės, saugumo, mylintiems gamtą žmonėms. 

Dėmesys „žaliajai“ energijai

Mūsų projekto koncepcija – viskas apgalvota iki detalių, todėl esame pirmoji inovatyvi, „žaliosios“ energijos gyvenvietė pajūryje. 
 
Kiekvienas kotedžas arba namas ant stogo turi individualią saulės elektrinę, kuri aprūpina gyventojus tvaria elektros energija. Patraukli lokacija bei išskirtiniai, inovatyvūs sprendimai nereiškia itin aukštų kainų. Priešingai, „Naujojo pajūrio“ kainos – labai konkurencingos.
 
Saulės jėgainė sumažina elektros energijos išlaidas net iki 70 proc. Pirmuosius žingsnius žaliosios energijos link ženkime kartu. Norite prisijungti prie mūsų bendruomenės ir džiaugtis naujaisiais namais pajūryje jau šiemet? Pasikalbėkime.

Ieškantiems gamtos ir ramybės

Gamtos apsuptyje įsikūrusi „Naujojo pajūrio“ gyvenvietė tampa dar žalesnė! 💚 Tam, kad jaukus pušų kvapas pasiektų jus vos įžengus į savo asmeninę terasą, o harmoningi spalvų tonai kurtų ramybės pojūtį, apsodinome gyvenvietę šimtu didelių, prabangių pušų. 

 

Kotedžai ir namai „Naujojo pajūrio“ gyvenvietėje – vieni geidžiamiausių prie jūros. Tai tobula vieta norintiems pasirūpinti kokybišku gyvenimu gamtos apsuptyje. Čia savo asmeniniu laiku galėsite mėgautis privačiame, prabangiomis pušimis apželdintame kiemelyje.  Kviečiame susisiekti su mūsų pardavimų komanda bei aptarti jums tinkamiausias būsto įsigijimo sąlygas.

namas

Šventosios perspektyvos

Šiandien Šventąją labiausiai vertina šeimos bei ramybės ieškantys poilsiautojai. Šiame kurorte vis daugiau dėmesio skiriama infrastruktūros plėtrai ir naujoms idėjoms.

 

Prognozuojama, kad pajūryje didžiausiu kainų kilimu išsiskirs  būtent Šventoji. Vienas didžiausių Šventosios plėtros planų – 40 mln. eurų investicija į Šventosios jūrų uostą. Tikimasi, kad vystomas uostas suteiks kurortui papildomą prieskonį, perspektyvą plėtrai, prisidės prie vietinio, o ateityje ir tarptautinio turizmo skatinimo ir augins būsto vertę. 

2023 m. geriausiai parduodamas projektas Šventojoje

Kviečiame  apžiūrėti jau pastatytus namus bei kotedžus „Naujajame pajūryje“!

Lauksime jūsų su ypatingais pasiūlymais bene žaliausioje gyvenvietėje Lietuvoje – čia galėsite džiaugtis ne tik apželdinta teritorija, bet ir individualia saulės elektrine ant stogo. ☀️ Registruokitės į atvirų durų dienas iš anksto!

  Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

  Geriausiai parduodamas projektas Šventojoje

   

   

   

  Kviečiame registruotis susitikimui į Atvirų durų dienas bei apžiūrėti paskutinius pastatytus 8 kotedžus su skirtingais apdailos lygiais.