Privalumai

Gyvenvietė, mylintiems gamtą ir Baltijos jūrą

Išvystyta infrastruktūra

„Naujojo pajūrio“ gyvenvietės vystytojas rūpinasi ne tik namų statyba, tačiau ir jaukia, pasivaikščiojimui bei laisvalaikiui pritaikyta lauko infrastruktūra – nuo gyvenvietės apšvietimo, teritorijos apželdinimo iki dviračių takų.

 

Draugiška kaimynystė ne mažiau svarbi nei kokybiška statyba. Šventosios dalyje, kur įsikūręs „Naujasis pajūris“, gyvena ypač draugiška, tvirta ir kūrybiška bendruomenė. „Naujasis pajūris“ ypač patrauklus ieškantiems ramybės, saugumo ir mylintiems gamtą žmonėms. 

Dėmesys „žaliajai“ energijai

Projekto koncepcija – viskas apgalvota iki detalių, todėl esame pirmoji inovatyvi, „žaliosios“ energijos gyvenvietė pajūryje. 
 
Kiekvienas kotedžas ir namas turi individualią stogo saulės elektrinę, kuri aprūpina gyventojus tvaria elektros energija. Patraukli lokacija bei išskirtiniai, inovatyvūs sprendimai nereiškia itin aukštų kainų. Priešingai, „Naujojo pajūrio“ kainos – labai konkurencingos.
 
Saulės jėgainė sumažina elektros energijos išlaidas net iki 70%. Pirmuosius žingsnius link žaliosios energijos ženkime kartu. 

Ieškantiems gamtos ir ramybės

Gamtos apsuptyje įsikūrusi „Naujojo pajūrio“ gyvenvietė tampa dar žalesnė! Tam, kad jaukus pušų kvapas pasiektų jus vos įžengus į savo asmeninę terasą, o harmoningi spalvų tonai kurtų ramybės pojūtį, apsodinome gyvenvietę šimtu didelių, prabangių pušų. 

 

Kotedžai ir namai „Naujojo pajūrio“ gyvenvietėje – vieni geidžiamiausių prie jūros. Čia savo asmeniniu laiku galėsite mėgautis privačiame, brandžiomis pušimis apželdintame kiemelyje.

naujasis pajuris web1q

Šventosios perspektyvos

Šiandien Šventąją labiausiai vertina šeimos bei ramybės ieškantys poilsiautojai. Šiame kurorte vis daugiau dėmesio skiriama infrastruktūros plėtrai ir naujoms idėjoms.

 

Prognozuojama, kad pajūryje didžiausiu kainų kilimu išsiskirs būtent Šventoji. Vienas didžiausių Šventosios plėtros planų – 40 mln. eurų investicija į Šventosios jūrų uostą. Tikimąsi, kad vystomas uostas suteiks kurortui perspektyvą plėtrai, prisidės prie vietinio, o ateityje ir tarptautinio turizmo skatinimo bei augins būsto vertę. 

2023 m. geriausiai parduodamas projektas Šventojoje

Kviečiame apžiūrėti jau pastatytus namus ir kotedžus.  

Visi būstai turi po 2 nemokamas parkavimo vietas, nuosavą žemės sklypą su įrengta terasa ir individualią saulės elektrinę. 

  naujasis pajuris web9
  Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

  10 000 Eur nuolaida

  kotedžui su daline apdaila

  Kotedžai jau pastatyti! Į kainą įeina erdvus kiemas, 2 parkavimo vietos ir saulės elektrinė.

  Užpildykite formą žemiau ir gaukite šių kotedžų pasiūlymus.