Apie projektą

Žinote tą ,,naujos pradžios“
jausmą?

Smalsumas susipina su ištisa emocijų grandine – viltimi, pozityvumu, euforija, tikėjimu, entuziazmu. Šventojoje sukurtą visiškai naują „žaliosios“ energijos gyvenvietę pirkėjai renkasi dėl jaukaus skandinaviško stiliaus, efektyvumo ir šiuolaikinių sprendimų.

Projektas „Naujasis pajūris“, esantis Elijos g. 9F, pritaikytas kokybę vertinantiems, laiką branginantiems žmonėms, pasiruošusiems iš naujo atrasti Šventąją. Visoje teritorijoje yra 68 racionaliai ir erdviai išplanuoti namai ir kotedžai. Tai išskirtinė gyvenvietė, kurioje galėsite mėgautis visais pajūrio privalumais.

naujasis pajuris web7

Pirmasis toks projektas
Šventojoje

Nauja, moderni teritorija, atskiri nameliai ir jaukūs kotedžai –  tai gyvenvietė su puikia aura. Skandinaviška architektūra pasirinkta siekiant išlaikyti Šventajai būdingą tradicinį stilių: jaukų, žemišką ir alsuojantį natūralumu. Tai atspindi projekto konstrukcijos, fasadai ir spalvų gama: vyšninė, melsva, pilka, rusva, balta.

 

Projekto infrastruktūra pritaikyta ne tik mėgstantiems gamtą ir ramybę, bet ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjams. Pasivaikščiojimams, bėgiojimui, pasivažinėjimams dviračiais su visa šeima – Jūsų laukia visai šalia namų esantis Ošupio takas, kurį pasieksite per 10 min.

Projektas jau užbaigtas

Poilsio paskirties būstų plotai – nuo 63 iki 72 kv.m. Išplanavimai racionalūs, numatant 2-3 miegamuosius, su galimybe įrengti darbui skirtą erdvę.
 
Kiekvienam namui ir kotedžui priklauso nuo 1,7 iki 6 arų žemės sklypas – poilsiui, žaidimams arba laikui su šeima gryname ore. Rytinei kavai ar lėtai vakarienei – visi gyventojai turės visiškai privačias, nesiribojančias su kaimyninėmis, 10-13 kv. m maumedžio terasas.
 
„Naujojo pajūrio“ vystytojas nekilnojamojo turto rinkoje turi daugiau nei 20 metų patirties, generalinis projekto rangovas – patyręs ir patikimas partneris. Gyvenvietėje jau užbaigti visi statybų ir aplinkos gražinimo darbai.  
naujasis pajuris web6

Šventoji – tai
ramybe ir romantika
persipynusi legenda

Jau nuo senų laikų šis kurortas traukė savo ypatinga aura. XX a. pirmoje pusėje Šventoji du kartus buvo nacionaliniu Lietuvos uostamiesčiu. 1956 m. iškilo švyturys, o vėliau pradėti statyti vienaaukščiai, individualūs namai. Dar vėliau leista statyti ir vasaros poilsines – Šventoji tapo urbanistiniu ir architektūriniu naujosios Lietuvos simboliu.

Ieškantiems alternatyvos
įprastinei darbo vietai

Ar kada nors svarstėte apie galimybę dirbti pajūryje? Jei efektyviai dirbate iš namų, taip pat sėkmingai galėsite dirbti nuotoliniu būdu ir iš savo naujų namų prie jūros.

 

Pasirinkus namą arba kotedžą „Naujajame pajūryje“ galėsite įsirengti darbo erdvę arba net atskirą darbo kabinetą, o laisvą laiką skirsite sau, šeimai, sportui ar ilgiems pasivaikščiojimams gryname ore Ošupio taku bei Baltijos jūros paplūdimiu.

 

Nekantriausiems ir norintiems atostogauti iš karto turime ypatingą pasiūlymą – įrengtą kotedžą su pilna apdaila ir visais baldais bei įrengtą namą su pilna apdaila ir virtuvės baldais.

naujasis pajuris web8
Naujasis pajuris
„Naujasis pajūris“ – pirmoji inovatyvi, žaliosios koncepcijos gyvenvietė pajūryje.

2023 m. geriausiai parduodamas projektas Šventojoje

Kviečiame apžiūrėti jau pastatytus namus ir kotedžus. Visi būstai turi po 2 nemokamas parkavimo vietas, nuosavą žemės sklypą su įrengta terasa ir individualią saulės elektrinę. 

    IMG_8735+
    Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

    Išperkamoji nuoma

    be pabrangimo

    Siūlome išskirtines sąlygas įsigyti įrengtą namą arba kotedžą! Užsiregistruokite ir suteiksime daugiau informacijos apie projekto išperkamosios nuomos pasiūlymus.