Žinote tą ,,Naujos pradžios“
jausmą?

Smalsumas susipina su ištisa emocijų grandine – viltimi, pozityvumu, euforija, tikėjimu, entuziazmu. Šventojoje sukurta visiškai nauja „žaliosios“ energijos gyvenvietė sparčiai auga ne tik dėl jaukios klasikos, efektyvumo bet ir dėl šiuolaikinio, aktyvaus gyventojo portretą atitinkančių vertybių. 

 

Projektas „Naujasis pajūris“, esantis Elijos g. 9F, pritaikytas kokybę vertinantiems, laiką branginantiems žmonėms, pasiruošusiems iš naujo atrasti Šventąją. Visoje teritorijoje yra 68 racionaliai ir erdviai išplanuoti namai ir kotedžai. Tai išskirtinė gyvenvietė, kurioje galėsite mėgautis Baltijos jūros privalumais.

svetaine_cut

Ieškantiems alternatyvos
įprastinei darbo aplinkai

Ar kada nors svarstėte apie galimybę dirbti pajūryje? Jei efektyviai dirbate iš namų, tai lygiai taip pat sėkmingai galėsite dirbti nuotoliniu būdu ir iš savo naujų namų prie jūros.

Pasirinkus namą arba kotedžą „Naujajame pajūryje“ galėsite įsirengti darbo erdvę arba net atskirą darbo kabinetą, o laisvu laiku galėsite skirti laiką sau, šeimai, sportui ar tiesiog ilgiems pasivaikščiojimams gryname ore Ošupio taku arba Baltijos jūros paplūdimiu.

Žinome, kaip svarbu žinoti, ką perkate, todėl paruošėme jums ne tik jau įrengtus, tačiau ir demonstracinius namus, kuriuos galėsite apžiūrėti gyvai bei tiksliau įsivaizduoti savo būsimus namus prie jūros. Nekantriausiems ir norintiems atostogauti iš karto turime ypatingą pasiūlymą – įrengtus kotedžus su pilna apdaila ir virtuvėmis.

Norintiems apsisaugoti
nuo infliacijos

Būstų kvadratūra varijuoja nuo 63 iki 79 kv. m. Išplanavimas racionalus, numatant 2-3 miegamuosius, su galimybe įrengti darbui skirtą erdve arba atskirą kabinetą vietoj kelių miegamųjų, nuotoliniu arba mišriu būdu dirbantiems žmonėms, kurie tuo pačiu metu nori mėgautis ir pajūrio gamta. Kiekvienas būstas turi savo privatų kiemą su terasa.
 
Kiekvienam namui ir kotedžui priklauso privatus žemės sklypas nuo 1,7 ir iki net 6 arų – poilsiui, žaidimams arba laikui su šeima gryname ore. Rytinei kavai ar lėtai vakarienei – visi gyventojai turės visiškai privačias, nesiribojančias su kaimyninėmis, įrengtas 10-13 kv. m. maumedžio terasas.
 
„Naujojo pajūrio“ vystytojas nekilnojamojo turto rinkoje turi daugiau nei 20 metų patirties, generalinis projekto rangovas – patyręs ir patikimas partneris. Visos gyvenvietės pabaiga planuojama šią vasarą, o investicijos į projektą siekia 7,2 mln. eurų.
darbo_kambarys

Šventoji tai lyg
ramybe ir romantika
persipynusi legenda

Jau nuo senų laikų šis kurortas traukė savo ypatinga aura. XX a. pirmoje pusėje Šventoji du kartus buvo nacionaliniu Lietuvos uostamiesčiu. 1956 m. iškilo švyturys, o vėliau pradėti statyti vienaukščiai, individualūs namai. Dar vėliau – leista statyti ir vasaros poilsines, Šventoji tapo urbanistiniu ir architektūriniu naujosios Lietuvos simboliu.

Pirmasis toks projektas
Šventojoje

Nauja, moderni teritorija, atskiri nameliai ir jaukūs kotedžai, tai gyvenvietė su smagia ir puikia aura. Skandinaviška architektūra pasirinkta siekiant išlaikyti Šventajai būdingą tradicinį stilių: jaukų, žemišką ir alsuojantį natūralumu. Tai atspindi projekto konstrukcijos, fasadai ir spalvų gama: vyšninė, melsva, pilka, rusva, balta.

 

Projekto infrastruktūra pritaikyta ne tik mėgstantiems gamtą ir ramybę, bet ir aktyvaus laisvalaikio megėjams. Pasivaikščiojimams, bėgiojimui, pasivažinėjimui dviračiais su visa šeima – Jūsų laukia visai šalia namų esantis Ošupio takas, kurį pasieksite per 10 min.

vaiku kambarys2
Naujasis pajuris
„Naujasis pajūris“ – pirmoji inovatyvi, žaliosios koncepcijos gyvenvietė pajūryje

Įsikurkite iškart

„Naujojo pajūrio“ gyvenvietė – vieta, kur kotedžai ir gyvenamieji namai – vieni geidžiamiausių prie jūros. Svajojate apie namus miškų apsuptyje netoli vandens? Trims kotedžams su pilna apdaila ir virtuve dabar taikoma 10 000 Eur nuolaida, o likusių pardavimo sąlygas mielai priderinsime prie jūsų poreikių. Kviečiame sužinoti daugiau!

    Šiuo projektu jau susidomėjo 479 žmonės

    Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

    Paskutinė galimybė

     

    Kviečiame pasinaudoti paskutine galimybe bei įsigyti 2 paskutinius kotedžus "Naujojo pajūrio" gyvenvietėje už mažiausią kainą tik 132 800 eur!